Verkoopafdeling

De verkoop vindt plaats door onze eigen medewerkers vanuit de vestiging in Nieuwerkerk aan den IJssel. In Italië heeft T. Boer & zn. een eigen verkoopkantoor. In Portugal en Griekenland werken we samen met agenten.

Dagelijks vindt er contact plaats tussen de verkopers en de inkopers, waar ook ter wereld. Afnemers worden regelmatig bezocht, maar ook worden contacten onderhouden op diverse internationale beurzen. Om te weten op welke beurzen T. Boer & zn. binnenkort aanwezig zal zijn, klik hier voor de beurskalender. 

Teunis Boer

Algemeen Directeur 
E-mail: t.boer@boer.com

Erwin van Alphen

Directeur Verkoop 
E-mail: e.vanalphen@boer.com

Marcos Bonecker

Sales Manager
E-mail: m.bonecker@boer.com

Tiemen van der Stelt

Sales Manager  
E-mail: t.vanderstelt@boer.com

René Eggen

Sales Manager  
E-mail: r.eggen@boer.com

Paolo Beltrame

Sales Manager
E-mail: p.beltrame@boer.com

Vasco van den Bosch

Sales Manager
E-mail: v.vandenbosch@boer.com

Patrick Riedijk

Sales Manager
E-mail: p.riedijk@boer.com

Gerjan van de Kamp

Sales Manager
E-mail: g.vdkamp@boer.com

Edwin van Dam

Sales Manager
E-mail: e.vandam@boer.com

Ramon Fusilli

Sales Manager
E-mail: r.fusilli@boer.com

Christopher Boer

Sales Manager
E-mail: c.boer@boer.com

Erik Vrijhof

Sales Manager
E-mail: e.vrijhof@boer.com

Igor Krstevski

Sales Manager
E-mail: igor.krstevski@boer.com

Bas Kramer

Sales Manager
E-mail: b.kramer@boer.com

Rainer Middendorf

Sales Manager
E-mail: r.middendorf@boer.com

Monique van de Lagemaat

Sales Assistent
E-mail: m.lagemaat@boer.com

Marise Stoppelenburg

Sales Assistent
E-mail: m.stoppelenburg@boer.com 

  • Deze site maakt gebruik van cookies
  • Verberg deze melding